Prázdninový režim

Přes letní prázdniny se kromě nedělních bohoslužeb nekonají žádné pravidelné aktivity. Občas se sejdou maminky, ale je to na domluvě. Nedělní bohoslužby budou přenášené online v závislosti na přítomnosti techniků, tedy občas se může stát, že záznam se objeví až později. V případě potřeby kontaktujte vedení sboru na havirov@cb.cz. Naplno začínáme opět 1.9.2022.

Velikonoční bohoslužby

Na Velký pátek bude v našem sboru bohoslužba od 17 hodin, nebudeme ji přenášet online. Pokud se nebudete moci zúčastnit, využijte celocírkevní online bohoslužbu od 10 hodin z Prahy Soukenické. V neděli jste zváni na 9:30 na velikonoční bohoslužbu. 

 

Kurzy češtiny pro Ukrajince

Otevřeli jsme dva kurzy češtiny pro naše přátele z Ukrajiny. Ve středu od 9 do 10 a ve čtvrtek od 17 do 18, obojí v prostorách naší modlitebny. Pokud by o kurz měl zájem někdo další, ozvěte se nám (havirov@cb.cz).

 

 

Pomáháme Ukrajině

Pomoc Ukrajině v HavířověJako sbor se připojujeme ke sbírce, kterou organizuje KAM. 

Informace o sbírce naleznete na webu www.kam.cz

 

 

Omikronový režim

Zatím se nezdá, že by razance omikronové verze covidu činila kromě častých karanténa a izolací větší potíže, takže pokud se situace razantně nezhorší směrem k nebezpečné, nebudeme vyjma standardních opatření (roušky apod.) přijímat nic mimořádného. Všechny účastníky našich akcí ale vyzýváme k maximální osobní odpovědnosti.

 

Club Cross - mládež

Klub mládeže

sobota 17-20 hod

Havířov/Orlová

 

Cross band

Hudební aktivita mládeže

Havířov

 

Klub Dorostu

Klub dorosťáků 9-15 let

pátek 17:00 - 19:30

Havířov
 

 

Studium Bible

Studijní a diskusní skupinky

Studium Bible: středa 18:00

Osm domácích skupinek:
jednou měsíčně dle domluvy